Wesela

Wesela, Przyjęcia, Sala Weselna Gorzów Wielkopolski

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny jest ślub i wesele dziecka. W tym dniu ważne jest bowiem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak, aby impreza weselna była po prostu perfekcyjna.

W doborze właściwego stroju czy fryzury nie będziemy w stanie Państwu pomóc, ale pozwólcie, że zaproponujemy Wam naszą nowoczesną salę, która pomieści nawet do 100 Waszych gości. Dzięki dostępnym pokojom, w których możecie Państwo przenocować swoich gości, nie musicie się martwić organizowaniem noclegów czy wynajmowaniem drogich pokoi hotelowych.

Zaletą naszej sali weselnej jest to, że znajduje się blisko centrum Gorzowa, na wzgórzu w miejscu z pięknym widokiem na miasto i dolinę Warty. Zapraszamy na ulicę Piłsudskiego 9, do domu studenckiego DeSant, w którym mieści się nasza sala.

Poza wygodną i nowoczesną salą proponujemy Państwu również niezapomniane wrażenia kulinarne. Nasi kucharze przygotują dla Państwa bogate menu, w którym znajdzie się połączenie tradycyjnych dań kuchni polskiej, modnych dodatków z kuchni europejskiej oraz szczypta naszych autorskich propozycji. Menu weselne są każdorazowo ustalane z Parą Młodą. Nie chcemy narzucać Państwu własnych propozycji, to w końcu Wasz dzień. Możemy doradzić jakieś rozwiązania, zaproponować potrawy, przygotować menu w oparciu o tysiące imprez, które zorganizowaliśmy.

Dajemy Wam gwarancję – na Waszym weselu niczego nie zabraknie! Ciepłe dania, przekąski, domowe wędliny, stół wiejski z przekąskami z własnej wędzarni i najzdrowszymi mięsami od lokalnych gospodarzy…Do tego patery z ciastami, sałatki owocowe, desery i ogromny dwumetrowy tort! Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i umówienia się na spotkanie!

Wesele w Gorzowie? Zapraszamy na ulicę Piłsudskiego 9!

Wesela Gorzów Wlkp
Wesela Gorzów Wlkp

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *