O firmie

Bankiety Gorzów WlkpGorzów Catering jest liderem na gorzowskim rynku cateringu. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze gastronomicznej imprez firmowych jak i wydarzeń prywatnych. Prowadzimy stołówki studenckie, szkolne i pracownicze, dostarczamy również posiłki dla Zakładów Ochrony Zdrowia. Organizujemy bankiety, pikniki oraz imprezy integracyjne dla firm. Naszą ofertę uzupełniamy obsługą i realizacją imprez okolicznościowych: organizujemy stypy, wesela i komunie.

Nasze usługi oferujemy zarówno w wybranych przez Państwa lokalizacjach jak i na miejscu, w Gorzowie przy ulicy Piłsudskiego 9. Dysponujemy najnowocześniejszą w Gorzowie Wlkp. salą bankietową. Przestronna, wygodna sala pomieści w różnym układzie do 120 osób.

Oferujemy Państwu kuchnię polską i europejską. Nasze potrawy chwalili goście z Turcji, Grecji, Cypru, Holandii, Wielkiej Brytanii, Serbii i Czarnogóry, Portugalii, Słowenii, Francji i Niemiec.

Współpracujemy z agencjami eventowymi, firmami szkoleniowymi, przedsiębiorstwami oraz instytucjami z całej Polski. Od 10 lat współpracujemy przy organizacji Przystanku Woodstock i świadczymy nasze usługi przy okazji wielu szkoleń, bankietów, inwestycji oraz dostarczamy najwyższej jakości potrawy i oprawę na uroczystości rodzinne.

Nasze zaplecze pozwala na przygotowanie dziennie ponad pięciu tysięcy posiłków dziennie, co zdecydowanie ułatwia nam zagwarantowanie najwyższego poziomu obsługi nawet przy imprezach masowych.

Naszą ofertę każdorazowo uzgadniamy z klientem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie osób korzystających z naszych usług, dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko! Trzydzieści lat doświadczenia w gastronomii mówi samo za siebie!

Spełniamy najwyższe normy, w tym HAACP, posiadamy ubezpieczenie OC, nasi pracownicy posiadają aktualne książeczki badań a nowoczesne zaplecze kuchenne gwarantuje najwyższą możliwą jakość i higienę przygotowywanych posiłków. To są konkrety.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nasze biuro!

Gorzów Catering
Bogusława Prażanowska
ul. Piłsudskiego 9
66-400 Gorzów Wlkp.
(095) 725 7 001

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *