Bankiety

Bankiety, Szkolenia, Kolacje dla Firm

Bankiety, rauty, koktajle i uroczyste kolacje dla firm i instytucji możemy zrealizować u nas na miejscu, jak również w dowolnie wybranej przez Państwa lokalizacji. Przygotowując naszą ofertę kierujemy się zasadą, że smak potraw poprawia ich odpowiednie podanie.

Wybierając obsługę bankietu czy firmowej kolacji w firmie Gorzów Catering macie Państwo gwarancję, że dostaniecie produkt najwyższej jakości. Wiemy, że przyjęcia firmowe to okazja do zaprezentowania swojej firmy w możliwie najlepszym świetle, nie pozwalamy więc sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia.

Sukces Państwa imprezy jest tym samym naszym sukcesem. Pamiętając o tym, dbamy o odpowiednią dekorację szwedzkich stołów i najwyższą jakość zastawy. Staramy się tak przygotowywać menu, aby zadowolić każde, nawet najbardziej wymagające oczekiwania Państwa gości. Przywiązując uwagę do detali, pamiętamy jednak o tym, że o powodzeniu bankietu firmowego decydują smaczne i atrakcyjnie serwowane potrawy. W naszym menu bankietowym znajdziecie Państwo cały przekrój potraw: od dań kuchni polskiej, poprzez hiszpańskie tapas, francuskie tartinki na śródziemnomorskich przekąskach kończąc.

Dlaczego warto zorganizować bankiet czy koktajl z firmą Gorzów Catering?

Pozwólcie Państwo, że przedstawimy pięć argumentów, które prosimy wziąć pod rozwagę:

  • * indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • * smak potraw
  • * bogate zaplecze gastronomiczno-technologiczne
  • * najwyższe standardy higieniczne potwierdzone certyfikatami m.in. HACCP
  • * wieloletnie doświadczenie potwierdzone referencjami największych firm w Polsce i na świecie

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

Przyjęcia i bankiety Gorzów Wielkopolski
Przyjęcia i bankiety Gorzów Wielkopolski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *